|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Медичний коледж Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Електронна адреса Друкувати PDF

АДРЕСА

79016, м. Львів, вул. Судова, 7

Тел. +38 (032) 226-52-22, (032) 261-65-56 

E-mail: 

ДИРЕКТОР КОЛЕДЖУ

Кузьмінський Павло Йосифович, кандидат наук з державного управління, викладач  вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

ЗАСТУПНИКИ ДИРЕКТОРА

  • Матійців Віра Степанівна - заступник директора з навчальної роботи, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист
  • Щебель Оксана Миколаївна - заступник директора з гуманітарної освіти та виховання, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист

Навчальний заклад створено у 1945 році як медичне училище Міністерства шляхів сполучення (МШС) СРСР для забезпечення потреб у молодших медичних кадрах лікувально-профілактичних установ залізниці. В січні 2010 року Медичний коледж передано Львівському національному медичному університету імені Данила Галицького як структурний підрозділ Університету. 

Медичний коледж Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького здійснює підготовку молодших спеціалістів за спеціальністю «Медсестринство» на базі 9 та 11 класів, ліцензований обсяг – 120 осіб.

Термін підготовки – 3 роки на основі повної загальної середньої освіти (11 кл.) та 4 роки – на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.). У 2015 р. коледж пройшов повторну акредитацію за спеціальністю 5.12010102 «Сестринська справа».

Сьогодні у цьому навчальному закладі навчається 375 студентів. Коледж розташований у двох корпусах в житловій зоні Львова, крім того, заняття проходять у додатково орендованих приміщеннях на базах лікарень міста та області, зокрема навчальні кімнати розташовані в Міській дитячій клінічній лікарні, 4-ій комунальній міській клінічній лікарні, Обласній клінічній інфекційній лікарні, Західноукраїнському медичному центрі ЗОК, 3-ій комунальній міській клінічній поліклініці, Клінічній лікарні Львівської залізниці та ін. До послуг студентів – 26 кабінетів і лабораторій, лекційна аудиторія на 120 місць, бібліотека з читальним залом на 30 місць і загальним книжковим фондом 17 тисяч примірників, великий спортивний зал.

У коледжі працюють 43 викладачі, з яких 19 лікарів, 22 педагоги, 2 провізори. Колектив коледжу молодий – середній вік викладачів становить 38 років. Значна увага надається підвищенню професійного рівня викладачів.

Прийом у коледжі на базі 9 класів становить 90 осіб, на базі 11 класів – 30 осіб. Конкурс абітурієнтів на 1 планове місце в коледжі становить 1,5 – 3 особи.

Щорічно зі стін коледжу випускається 90-100 фахівців. Слід відзначити, що проводиться значна робота з працевлаштуванням випускників.


У центрі уваги викладачів коледжу – навчання студентів, рівень знань та вмінь майбутніх молодших спеціалістів. Про це свідчить, зокрема, показник інтегрованого ліцензійного іспиту «КРОК М – Сестринська справа», який становить 84-88%, а в 2012 році за результатами ліцензійного іспиту „КРОК М – Сестринська справа” коледж посів ІІ місце у всеукраїнському рейтингу. Студенти активно займаються і науково-дослідною роботою – вони неодноразово ставали призерами і лауреатами студентських науково-практичних конференцій та конкурсів професійної майстерності.

Навчальний процес забезпечений усіма необхідними програмами і планами. Підготовлено методичні вказівки до практичних та семінарських занять, інструкції до лабораторних занять, методичні вказівки з організації самостійної роботи студентів та контролю якості їх знань. Усі студенти медичного коледжу забезпечені сучасними україномовними підручниками і навчальними посібниками.

Особлива увага приділяється фаховому вихованню студентської молоді. У коледжі щорічно проводиться конкурс професійної майстерності «Медсестра – золоті руки», організовуються виховні заходи з нагоди Всесвітнього дня здоров’я та Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, проводяться лекції «За здоровий спосіб життя», активно працює «Клуб милосердя» у Львівському будинку дитини №2.

Постійно проводяться заходи з національно-патріотичного виховання. Наші студенти були активними учасниками акції «Запали свічку» до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, виховних заходів до річниці Листопадового чину «Не вмре, не загине стрілецькая слава», Дня української писемності та мови, Шевченківського вечора «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине», вечори пам'яті Небесної сотні. Триває тісна співпраця з Львівським національним академічним українським драматичним театром ім. М. Заньковецької, Львівським драматичним театром ім. Лесі Українки, Львівським муніципальним театром, Львівським академічним духовним театром «Воскресіння», Будинком органної та камерної музики та ін.     

Не забуваємо і про спортивно-масову роботу –  студенти і працівники коледжу займаються у спортивних секціях, беруть участь у спортивних змаганнях серед ВНЗ I–II рівнів акредитації регіону, в тижнях здоров’я, туристичних походах; щорічно проводяться змагання з аеробіки між групами та курсами тощо.

Здобуті в коледжі знання дають можливість випускникам працювати на високому професійному рівні не тільки в Україні, а й за кордоном.