|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна

Народна хорова капела "Музи Гіппократа"

Електронна адреса Друкувати PDF

АДРЕСА

79010, м. Львів, Пекарська, 69

Тел.: +38 (032) 275-77-02

 

ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК І ДИРИГЕНТ –  Галина Гуреш

КОНЦЕРТМЕЙСТЕР   Галина Іванків

 

Хорова капела Університету заснована у квітні 1989 року. Одним із її засновників та президентом був доцент Лапець М.В.

У 1999 році, за творчі успіхи у пропаганді во­кально-хорової спадщини вітчизняних і зарубіжних композиторів-класиків, духовної музики, народних пісень, творів забутих авторів та високий мистецький рівень виконавської майстерності, аматорській хоровій капелі "Музи Гіп­пократа" присвоєно почесне звання "Народний колектив".

Творчий склад Народної хорової капели "Музи Гіппократа" – це аматори хоро­вого співу із числа студентів Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

В репертуарі хорової капели – твори української та зарубіжної класики; духовна музика, твори Українських Січових Стрільців, народні пісні. Учасники колективу ви­ступають як окремі виконавці на музичних інструментах, з художнім читанням, соль­ними номерами.

Хорова капела – постійний учасник урочистих концертів на честь пам'ятних дат та державних свят, міжнародних симпозіумів і конференцій; виступає з концертами в колективах лікувально-профілактичних установ Львова; бере активну участь при проведенні щорічного Актового дня Університету та випуску університету. Хорова ка­пела неодноразово виступала в палаці культури м.Трускавця перед відпочиваючими в санаторіях, а також виступала у Польші, Чехії, Австрії, Угорщині та інших країнах Євросоюзу. Колектив – ініціатор та організатор творчих зустрічей міжвузівських хо­рових колективів Львова.

Колектив гідно представляє наш навчальний заклад на міжнародних хорових фестивалях. Художня рада колективу виходить з ініціативою – "Музи Гіппократа" збирають друзів", тобто творчих зустрічей з аналогічними колективами медичних вишів Укра­їни і за кордоном.

"Музи Гіппократа" – це центр духовного становлення; це лабораторія всебічно­го розкриття і формування Особистості Людини, Особистості Спеціаліста.