|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Про Університет / Підрозділи / Міжнародний відділ і факультет іноземних студентів

Відділ по роботі з іноземними студентами

Електронна адреса Друкувати PDF

 

АДРЕСА
79010 м. Львів, вул. Пекарська, 69
тел. +380(322) 767818, 2755927, 2757541
Факс +380(322) 767818
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

ДЕКАН ПО РОБОТІ З ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ
Варивода Євген Степанович, кандидат медичних наук, доцент кафедри факультетської хірургії

 

ЗАСТУПНИКИ ДЕКАНА

  • Смолькова Олена Віталіївна, кандидат медичних наук, доцент кафедри гістології та ембріології - веде листування та координує міжнародні зв'язки Університету стосовно підготовки студентів і післядипломної освіти, координує питання зарахування іноземних громадян на навчання. Відповідає на запити про підтвердження документів про навчання, що видаються за межі України англійською мовою.
  • Серветник Марта Ігорівна, кандидат медичних наук, доцент кафедри патологічної анатомії - координує навчання студентів-іноземців медичного факультету
  • Чухрай Наталія Львівна, кандидат медичних наук, доцент кафедри стоматології дитячого віку - координує навчання студентів стоматологічного, фармацевтичного факультетів
  • Кусяк Світлана Орестівна, координує навчання слухачів підготовчого відділення
  • Матисік Світлана Ігорівна, асистент кафедри  гігієни і профілактичної токсикології - координує питання поселення та проживання студентів у гуртожитках, здійснює контроль за дисципліною та переміщенням іноземних студентів, відповідає за післядипломне навчання іноземних громадян
  • Ажмі Мар'яна Володимирівна, старший інспектор деканату іноземних студентів - координує питання паспортного режиму та реєстрації, веде облік оплати студентами за навчання, здійснює контроль за обов'язковим медичним страхуванням іноземних студентів

ШТАТ ВІДДІЛУ
Старші інспектори: Прецель Наталія Михайлівна, Панчишин Мар'яна Вікторівна, Чорняк Анна Миколаївна, Гончарова Марія Олександрівна, Мудра Марта Миколаївна, Захаревич Марта Олегівна, Матвіїшин Оксана Михайлівна, Дубровська Христина Володимирівна.

Навчання іноземних студентів в Університеті розпочалося у 1961 р. З того часу понад 2000 громадян Європи, Азії, Африки та Америки здобули освіту та успішно працюють лікарями у багатьох країнах світу. 330 іноземних громадян пройшло в Університеті післядипломну підготовку і 70 його іноземних випускників здобули звання професора.

У 2012/2013 н.р. в університеті навчається 907 іноземних студентів на медичному, стоматологічному та фармацевтичному факультетах. На 1-й курс навчання зараховано 220 іноземців, у тому числі за спеціальністю «лікувальна справа» - 135 особи, «стоматологія» - 59 осіб, «фармація» - 26 осіб, , клінічна ординатура — 9 осіб. Географія країн, з яких прибули на навчання до Університету іноземці, найрізноманітніша: Австрія, Ангола, Бангладеш, Бенін, Болгарія, Гана, Гвінея, Греція, Данія, Єгипет, Ізраїль, Індія, Ірак, Іран, Іспанія, Йорданія, Камерун, Канада, Кенія, Кіпр, Ліван, Лівія, Маврикій, Малайзія, Марокко, Нігерія, Німеччина, Норвегія, Пакистан, Палестина, Перу, Польща, Росія, Саудівська Аравія, Сирія, Судан, США, Тайвань, Танзанія, Туніс, Туреччина, Швеція.

Чинниками, що сприяють збільшенню притоку іноземних студентів, є високий стандарт освіти, яку іноземці мають змогу отримати в Університеті, а також покращення умов побуту і відпочинку в гуртожитках та інфраструктурі міста. Ріст кількості іноземних студентів можна розцінити як своєрідний показник стабільності в Університеті, високого світового рейтингу отриманих іноземцями фахових знань. За кількістю іноземних студентів Університет стабільно посідає перше місце серед вищих закладів освіти міста Львова. Викладання медицини, стоматології та фармації для іноземців здійснюється трьома мовами — українською, англійською або російською. Навчання англійською мовою впроваджено у 1997 році. Сьогодні близько 200 іноземних студентів навчаються англійською мовою. На підготовчому відділенні студенти вивчають українську мову. Окрім мовної підготовки, слухачі підготовчого відділення мають можливість покращити свою базову освіту з біології, хімії та фізики. Після успішного складання випускних іспитів слухачі підготовчого відділення отримують державні сертифікати та можуть бути зараховані на перший курс обраного ними факультету Львівського національного медичного університету, як і будь-якого іншого навчального закладу України.

Випускники Університету, які зараз живуть і працюють за кордоном, демонструють високий рівень отриманої ними у Львові фахової підготовки, що, у свою чергу, сприяє зростанню кількості іноземних студентів. Проводиться робота з рекламування Університету з фірмами-посередниками в: Малайзії, Індії, Йорданії, Лівані, Марокко, Ірані, Пакистані, Польщі, Болгарії, США та ін.

Міжнародна діяльність Університету спрямована на подальшу інтеграцію в європейські, світові медичні та освітні сфери з метою вивчення та впровадження передового досвіду в галузі вищої медичної освіти, розвитку наукових досліджень, пропаганди досягнень Університету у світі. Університет тісно співпрацює з різноманітними організаціями в Польщі, Малазії, Йорданії, Індії, Ірані, Болгарії, Греції, Перу, Пакистана та ін. Вчені Університету працюють над виконанням спільних наукових тем з провідними науковими та навчальними медичними закладами Німеччини, Угорщини, США, Канади, Австралії, Великої Британії, Нідерландів, Франції, Швеції, Польщі, Бельгії.