|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького взяли участь в урочистому заході з нагоди відзначення Дня медичного працівника за участю Президента України Петра Порошенка в Києві

Представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького взяли участь в урочистому заході з нагоди відзначення Дня медичного працівника за участю Президента України Петра Порошенка в Києві

Електронна адреса Друкувати PDF

17 червня з нагоди відзначення Дня медичного працівника у Маріїнському палаці в Києві відбувся урочистий захід за участю Президента України Петра Порошенка.

Президент вручив медикам нагороди за значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров'я, надання кваліфікованої медичної допомоги, високу професійну майстерність. У церемонії нагородження також взяли участь дружина Глави держави Марина Порошенко.

На захід були запрошені і представники Львівського національного  медичного університету імені Данила Галицького – студенти-випускники, відмінники навчання Ланюш Федір, Кравців Валентина, Залозний Іван, Кухар Марія, Фейта Олег та Сіренко Юрій у супроводі заступника декана медичного факультету № 1 доц. Мицика Ю.О.

Глава держави також поспілкувався з нагородженими медиками та іншими учасниками заходу. 

За інформацією деканату медичного факультету № 1

 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду