|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Представники ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у восьмій щорічній науковій конференції, проведеній під егідою Recoop HST Association у м. Загреб (Хорватія)

Представники ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у восьмій щорічній науковій конференції, проведеній під егідою Recoop HST Association у м. Загреб (Хорватія)

Електронна адреса Друкувати PDF

19-21 жовтня 2017 року у м. Загреб (Хорватія) відбулася восьма щорічна конференція, проведена під егідою Recoop, у якій взяли участь 12 науково-педагогічних працівників ЛНМУ імені Данила Галицького та представники університетів інших семи країн-учасниць цієї організації.

Участь у конференції взяли наступні працівники ЛНМУ: проректор з наукової роботи проф. Негрич Т.І. (кафедра неврології), проф. Заячківська О.С., проф. Стойка Р.С. (кафедра нормальної фізіології), проф. Білий Р.О. (кафедра гістології, цитології та ембріології), доц. Кобилінська Л.І. (кафедра біологічної хімії), доц. Ліщук-Якимович Х.О. (кафедра клінічної імунології та алергології), ас. Мацюра О.І. (кафедра педіатрії №2), доц. Камінський Д.В., доц. Крищишин А.П., ас. Лозинський А.В. (кафедра фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії), асп. Негрич О.І. (кафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО), ас. Куцик Д. (кафедра терапії №1 та медичної діагностики ФПДО).

До позитивного результату конференції слід віднести, що три статті працівників нашого Університету були відібрані та прийняті до друку у Хорватському медичному журналі (IF=1.6), що індексується у наукометричних базах даних Scopus та Web of Science (проф. Негрич Т.І., проф. Стойка Р.С.; проф. Білий Р.О.; доц. Кобилінська Л.І.). Окрім того, двоє працівників Університету (ас. Лозинський А.В. та ас. Мацюра О.І.) у співпраці із університетами-партнерами із Чехії, Словаччини та Угорщини стали лауреатами та виконавцями Bohdan Malaniak CSMC – RECOOP Young Scientists Research Grant.

Коротка довідка:

У 2006 році медичний центр «Cedars-Sinai» (CSMC, Лос-Анджелес, США) разом з одинадцятьма інститутами та університетами з шести країн Центральної та Східної Європи (СЕЕ) створили Консорціум регіональної співпраці з питань здоров’я, науки та технології (RECOOP HST). У 2012 році CSMC на базі консорціуму створив Асоціацію регіональної співпраці з питань здоров’я, науки та технології (RECOOP HST Association). На даний час членами Асоціації є 16 науково-дослідних інститутів та університетів з 9 країн (Хорватія, Чехія, Данія, Угорщина, Румунія, Словаччина, Україна та США). 

За інформацією наукового відділу 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду