|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького став лауреатом премії «Web of Science Awards Ukraine 2018» і визнаний лідером науки України за кращу публікаційну стратегію

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького став лауреатом премії «Web of Science Awards Ukraine 2018» і визнаний лідером науки України за кращу публікаційну стратегію

Електронна адреса Друкувати PDF

За вагомий внесок у розвиток науки України Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького став лауреатом премії «Web of Science Awards Ukraine 2018» і визнаний лідером науки України в категорії «Публікаційна стратегія». 

Церемонія нагородження відбулася 11 квітня у великому конференц-залі Національної академії наук України. Премію в Україні вручила міжнародна видавнича компанія «Clarivate Analytics», якій належить платформа Web of Science, разом з МОН, НАН та МОЗ України.

Преміями «Web of Science Awards Ukraine 2018» нагороджені також 9 українських вчених, 14 вишів та наукових установ, а також 1 журнал за їх вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки. Установи нагороджувалися за найбільшу кількість високоцитованих статей, за найкращі публікаційні стратегії, за найбільшу кількістю наукових праць, опублікованих у співпраці, та за кількістю публікацій загалом. Науковців відзначили за найбільшу кількість наукових робіт, опублікованих в 2008-2017 роках. Серед українських видань премію отримав журнал з найбільш впливовими дослідженнями.

«Оприлюднення наукових результатів у визнаних у світі наукових базах – важливий показник як якості наукового дослідження, так і чинник, що стимулює розвиток науки. Торік ми знайшли кошти на те, щоб забезпечити централізовану передплату до Web of science і Scopus для понад 100 українських вишів та наукових установ МОН. І ми отримали вражаючі докази того, наскільки це потрібно. Якщо в перший місяць через ці підключення було зроблено 22 з половиною тисяч запитів, то через три місяці – понад 100 тисяч. Це свідчить, що українська спільнота справді інтегрується, що ці інформаційні продукти потрібні. Тому наразі нашою метою є отримання національної ліцензії, щоб доступ до баз мали всі провідні виші та наукові установи України – попри їх відомче підпорядкування. Звісно, на це потрібні кошти, і ми зараз працюємо над цим», – відзначив заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха, вітаючи переможців.

Довідка. « Web of Science Award Ukraine » — нагорода найвпливовішим ученим, науковим журналам та організаціям України, переважно на основі показників у наукометричній базі даних «Web of Science» . Запроваджена спільно Міністерством освіти і науки України , компанією «Clarivate Analytics» (раніше частина «Thomson Reuters» ) і Національною академією наук України . Перша церемонія вручення премії відбулася 15 грудня 2016 року під назвою «Лідер науки України 2016. Web of Science Award». Друге вручення премії відбулося 11 квітня 2018 року під назвою «Web of Science Award Ukraine 2018». 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду