|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / У Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулася 79-та загальноуніверситетська конференція студентів та молодих вчених

У Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулася 79-та загальноуніверситетська конференція студентів та молодих вчених

Електронна адреса Друкувати PDF

25-27 квітня 2018 року у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулася 79-та загальноуніверситетська конференція студентів та молодих вчених, що стала справжнім святом науки не тільки для студентів та викладачів нашого Університету, але і для всіх приїжджих гостей.

Цьогорічна конференція студентів та молодих вчених стала наймасштабнішою в історії СНТ. У ній взяло участь більше 600 учасників з вищих медичних навчальних закладів України, Польщі та Республіки Білорусь. До програми конференції також увійшли 18th International Students Scientific Conference, 36-та Студентська наукова конференція фармацевтичного факультету та II біоетичний з’їзд. У рамках конференції відбулась велика кількість майстер-класів, наймасштабнішими з яких були «Медичні рятувальні дії під час терористичного акту з великою кількістю потерпілих. Медичне сортування» (за участі студентів-парамедиків Wyższa Szkoła Planovania Strategiznego), «Базові навички лапароскопії», «Екстрена медична допомога мотоциклісту при політравмі», «Діагностика захворювань тканини пародонту. Основні принципи ергономічної роботи ручними інструментами», «Одно- та двоетапна дентальна імплантація», «Advanced Cardio Life Support (ACLS)», відео-лекція «Від Вотсона і Кріка до МРТ: що роблять українські студенти-біомедичні інженери на їхній батьківщині» та інші.

Триденна програма конференції була складена таким чином, що всі учасники мали змогу не лише представити свої наукові здобутки, а й отримати море позитивних вражень від організованих під час конференції подій.

В середу, 25 квітня, відбулось урочисте відкриття конференціїде всі присутні мали можливість заслухати пленарні доповіді Олега Даниляка та Софії Волинець, а також ознайомитися з порядком проведення наукового заходу. Після цього всі охочі могли обрати майстер-клас собі до смаку. Серед них: «Базові навички лапароскопії», організований студентським гуртком кафедри оперативної хірургії з топографічною анатомією, «Екстрена медична допомога мотоциклісту при політравмі підручними засобами», організований нашими гостями – студентами Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej (Польща) та екскурсія в медичний центр «Інтерсоно». Особливо витривалі встигли й відвідати екскурсію вечірнім Львовом. А найзатишнішою подією в перший день конференції став джазовий концерт зразкового оркестру «Medicus», що, до речі, став першим у їхній цьогорічній програмі.

У четвер, 26 квітня, в рамках наукової роботи, відбулися секційні засідання, 36-та наукова конференція фармацевтичного факультету та ІІ біоетичний з’їзд. Наймасштабнішою подією виявився майстер-клас-студентів Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego «Медичні рятувальні дії під час терористичного акту з великою кількістю потерпілих». У другій половині дня було проведено численні майстер-класи наукових гуртків: «Техніка накладання хірургічних швів. Базова оперативна хірургія», що проводився аналогічно і для іноземних студентів англійською мовою, та «Діагностика захворювань тканин пародонту. Основні принципи ергономічної роботи ручними інструментами». Окрім цього, для всіх охочих відбулася Skype-лекція «Від Вотсона і Кріка до МРТ: що роблять українські студенти – біомедичні інженери в університеті, що їх породив». А наприкінці дня всі учасники зібралися разом за дружньою вечерею.

Останнього дня конференції, 27 квітня, мали місце 18th international students scientific conference та конференція з гуманітарних дисциплін, у межах якої працювала секція українознавства. Своїм досвідом поділилися з нами спеціалісти-лікарі на майстер-класі «Деякі аспекти сучасної реабілітації». Під час закриття конференції було проведено нагородження її учасників та підведення підсумків роботи Студентського наукового товариства ЛНМУ імені Данила Галицького.

Організатори сподіваються, що кожен учасник цього багатопланового наукового заходу почерпнув для себе неабиякий досвід та мотивацію для подальшого розвитку, а також щиро запрошують усіх охочих до участі у ювілейній 80-й щорічній загальноуніверситетській студентській конференції студентів та молодих вчених, яка відбудеться вже у наступному, 2019 році.

ПРОТОКОЛИ ОЦІНЮВАННЯ

Фото Маркіяна Гриновця

ФОТОГАЛЕРЕЯ

За інформацією Студентського наукового товариства ЛНМУ імені Данила Галицького

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду