|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького посів друге місце у ТОП-5 найпопулярніших медичних вишів країни

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького посів друге місце у ТОП-5 найпопулярніших медичних вишів країни

Електронна адреса Друкувати PDF

У Міністерстві охорони здоров’я України назвали ТОП-5 найпопулярніших медичних вишів країни. Цьогоріч, як і в попередні роки, одним із них для вступників став Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького , який посів у рейтингу МОЗ почесне друге місце (453 бюджетні місця).

Нагадаємо, що у 2018 році в Україні на спеціальності галузі знань «Охорона здоров’я» вступники подали близько 65 тис. заяв. Найбільш популярними серед вступників були медицина (майже 30 тис. заяв), фармація (понад 15 тис. заяв), стоматологія (понад 9 тис. заяв) та педіатрія (3 тис. заяв).

Цього року вперше абітурієнти мали подолати поріг 150 балів з профільних предметів ЗНО для вступу на лікарські спеціальності, а зарахування відбувалось за широким конкурсом. Це означає, що кількість бюджетних місць на спеціальностях у кожному університеті визначалася саме за запитом абітурієнтів, а не міністерства. У своєму електронному кабінеті вступники могли розставити пріоритети навчання від 1 до 7, де 1 – це та спеціальність, на якій вони хочуть навчатися найбільше. Так званий принцип, коли «місце йде за студентом», – повідомили у МОЗ України.

http://moz.gov.ua/article/news/vstup-na-medicinu--jak-vchilisja-u-shkoli-nashi-z-vami-majbutni-likari

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду