|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / У Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулася посвята у студенти цьогорічних першокурсників з нагоди Дня знань і початку нового навчального року

У Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулася посвята у студенти цьогорічних першокурсників з нагоди Дня знань і початку нового навчального року

Електронна адреса Друкувати PDF

31 серпня 2018 р. на університетській площі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулося урочисте засідання Вченої ради Університету з нагоди початку нового навчального року та посвяти у студенти першокурсників.

На площі було піднято Державний Прапор України, встановлена хоругва Університету та біля неї – Почесна варта у національних строях. Під звучання Козацького маршу на площу до студентів-першокурсників вийшли члени Вченої ради та ректорату на чолі з ректором Університету, академіком НАМН України, д. фарм. н., професором Борисом Зіменковським. Серед гостей – голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, міський голова Львова Андрій Садовий, директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак, начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб, генеральний директор Львівської обласної клінічної лікарні, депутат Львівської обласної ради Михайло Гичка, Його Високопреосвященство Архиєпископ і Митрополит Львівський Владика ІгорВозьняк, студентський капелан о. Ігор Хомічак, представники установ та організацій медичного профілю, громадськості, а також професорсько-викладацького складу ЛНМУ імені Данила Галицького, куратори академічних груп сьогоднішніх першокурсників, батьки та ін.

Урочисте засідання Вченої ради відкрив ректор Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, академік НАМН України, заслужений працівник ВШ України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор фармацевтичних наук, професор Борис Зіменковський, який привітав студентів-першокурсників з Днем знань, порадив присвячувати себе навчанню, бути відповідальними, займатися самоосвітою, вивчати іноземні мови, брати участь у гуртках художньої самодіяльності. З вітальними промовами виступили також голова Львівської обласної державної адміністраціїОлег Синютка, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, міський голова Львова Андрій Садовий, директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак. Промовці побажали першокурсникам цікавих і щасливих студентських років, успіхів на професійній дорозі, життєвої наснаги і завзяття у розбудові вітчизняної медицини та примноженні славних традицій Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – одного з найстаріших та найавторитетніших вищих навчальних закладів України і Європи. До слова, наш Університет нещодавно посів почесне друге місце у ТОП-5 найпопулярніших медичних вишів у підсумку вступної кампанії МОЗ України.

Після привітань відбулося святкове театралізоване дійство за участю Короля Данила Галицького (засл. арт. України Дмитро Бартаков), під час якого студент VI курсу медичного факультету № 2 Роман Корнієнко виголосив слово до першокурсників та запросив до церемонії одягання білих халатів, а студентка І курсу медичного факультету № 1 Катерина Валлин зачитала «Урочисту обіцянку студента», яку разом з нею повторили всі першокурсники, присутні на святі. Представники Студентського самоврядування Університету віднесли кошик квітів до фігури Матері Божої, що знаходиться на території Університету.

Відтак до першокурс­ників звернувся Його Високопреосвященство Архиєпископ і Митрополит Львівський Владика Ігор Возьняк, який здійснив обряд благословення першокурс­ників.

Завершилися урочистості звучанням духовного гімну «Боже Великий, Єдиний».

В організації та проведенні заходу взяли активну участь відділ гуманітарної освіти і виховання ЛНМУ імені Данила Галицького та його керівник, проректор з науково-педагогічної роботи, професор Анатолій Магльований, режисер та ведучий театралізованого дійства – керівник Клубу художньої творчості імені Тараса Шевченка Університету, народний артист України Сергій Кустов, Студентське самоврядування Університету, заступники деканів факультетів.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Фото Маркіяна Гриновця

Андріана Гриновець, прес-секретар ЛНМУ імені Данила Галицького

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду