|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / На Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» ЛНМУ імені Данила Галицького удостоєно нових почесних нагород

На Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» ЛНМУ імені Данила Галицького удостоєно нових почесних нагород

Електронна адреса Друкувати PDF

23-25 жовтня 2018 року в Києві відбулися Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Ці заходи були організовані та проведені компанією «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Цьогоріч вагомі інноваційні досягнення представили 550 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США та Франції. Представники 84 закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ, закордонних закладів освіти та міжнародних освітніх агенцій презентували здобутки щодо упровадження інноваційних технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу, навчально-методичні та науковотехнічні розробки, міжнародні дослідницькі проекти в галузі освіти та науки тощо. Відвідувачі виставки могли ознайомитися з факультетами та спеціальностями, особливостями навчання та умовами вступу в 2019 році, програмами академічної мобільності тощо.

Для учасників виставки було проведено виставкові конкурси «Лідер інновацій в освіті» та конкурси з 8 тематичних номінацій, на які було подано 320 робіт. Експертну оцінку якості робіт проводили науковці та фахівці Національної академії педагогічних наук України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

На Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького нагороджено Золотою медаллю і Дипломом у номінації «Міжнародна співпраця як фактор сучасного розвитку закладу освіти в умовах глобалізації та інтернаціоналізації освіти» та Дипломом – за активну участь і презентацію інноваційних технологій навчання .

Досконала підготовка учасників та змістовність представленої інформації сформували високий статус цього престижного освітянського заходу.

За матеріалами чергового випуску газети Alma Mater

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду