|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Про Університет / Підрозділи / Економічний відділ

Економічний відділ

Електронна адреса Друкувати PDF

 

ПРОРЕКТОР З ЕКОНОМІКИ 

ЦАП Уляна Володимирівна

 

АДРЕСА

79010, м. Львів, вул. Пекарська, 69

тел. +38 (032) 260-09-05, +38 (032) 275-77-43 

e-mail: 

 

 

ШТАТ ВІДДІЛУ

  • Шульгіна Н.Й., Лужанська Л.В., Климко О.Й., Фірман І.А.

ОСНОВНИЙ НАПРЯМ РОБОТИ ВІДДІЛУ

Планування та організація фінансової діяльності Університету.

Відділ узагальнює пропозиції відповідних підрозділів для перспективного та поточного планування діяльності Університету, складає щорічні кошториси доходів і витрат Університету; забезпечує ефективне та раціональне використання трудових і грошових ресурсів, що знаходяться у розпорядженні Університету, розробляє пропозиції зі всіх питань планово-економічної діяльності для прийняття Ректором і керівними органами Університету відповідних рішень.

Відділ визначає розміри доходів і витрат, надходжень і відрахувань коштів. Аналізується фінансово-господарська діяльність усіх структурних підрозділів Університету та вносяться пропозиції щодо вдосконалення економічної роботи, розробляюься заходи для покращення системи соціального захисту, матеріального стимулювання, оздоровлення студентів і співробітників Університету. Відділ бере участь у підготовці проекту колективного договору.

Відділ контролює діяльність усіх підрозділів Університету з питань, які входять у його функції, проводить перевірку виконання підрозділами планових завдань і нормативних документів, що регламентують фінансову діяльність, на підставі даних бухгалтерського обліку і звітності проводить комплексний аналіз господарсько-фінансової діяльності Університету, готує пропозиції з усунення недоліків у витрачанні коштів державного бюджету з метою підвищення якості й ефективності підготовки спеціалістів, послідовного здійснення режиму економії.