|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Про Університет / Підрозділи / Відділ маркетингу, кошторису та постачання

Відділ маркетингу, кошторису та постачання

Електронна адреса Друкувати PDF

АДРЕСА 

79010, м. Львів, вул. Шімзерів, 1
тел. +38 (032) 275-77-23
e-mail:

 

КЕРІВНИК ВІДДІЛУ
Фурманець Марія Романівна

 

ШТАТ ВІДДІЛУ:

 

  • економіст Фурманець Марія Романівна,
  • секретар-друкарка Мриглод Леся Остапівна,
  • агенти з постачання: Джус Микола Павлович, Кочан Роман Петрович, Федина Володимир Іванович
  • завідувач матеріальним складом Заревич Юрій Михайлович,
  • підсобний робітник Жак Володимир Михайлович.


Напряки діяльністі: 

Основним завданням відділу є своєчасне забезпечення обладнанням, апаратурою, реактивами, навчальною та науковою літературою, меблями, м'яким і твердим інвентарем будівельними матеріалами та іншими товарами структурних підрозділів університету.

З цією метою здійснюється вивчення внутрішнього та зовнішнього ринків товарів, необхідних для діяльності Університету, постійно поновлюється комп'ютерний банк даних найпоширеніших товарів.

Відділ приймає від керівників структурних підрозділів Університету мотивовані заявки на матеріально-технічне постачання, передбачене кошторисом поточного року, а також з метою прозорості закупівель, готує матеріали та розміщає на сторінках видань плани закупівель, копії укладених договорів із специфікаціями, згідно до вимог чинного законодавства.

В відділі складається тендерна документація для проведення відкритих торгів та публікується в електронній системі закупівель («ПРОЗОРО»).

Відділ забезпечує оформлення договорів з постачальниками товарів, здійснює контроль за своєчасною передачею усіх матеріально-технічних засобів на склад Університету, контролює складання звітності.