|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Бухгалтерія

Електронна адреса Друкувати PDF

 

АДРЕСА

79010 м. Львів, вул. Пекарська, 69

тел. (032) 275-75-30, 276-78-09

 

ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Якубовська Євгенія Дмитрівна

 

ЗАСТУПНИКИ

Капустинська Н.І., Федечко Н.Д.

ШТАТ БУХГАЛТЕРІЇ

БУХГАЛТЕРИ УНІВЕРСИТЕТУ:

Старовойт В.І., Пістола М.Й., Сіверська О.І., Ващишин О.М., Коваль Л.В., Сліпа М.Б., Химчак Р.Я., Гутор М.І., Калиш К.П., Отвіновська Л.В., Мукомол В.Г., Попова Л.В., Вібла Н.П., Груша О.П., Сомик Я.В., Спільник З.І., Лучко Л.О.

БУХГАЛТЕРИ КОМПЛЕКСУ СТУДЕНТСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ:  

Власович Л.В., Савчук О.В., Стецик Н.М.,

БУХГАЛТЕР НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ АПТЕКИ - Корабель М.І.,

БУХГАЛТЕРИ СТОМАТОЛОГІЧНОГО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ:

Кравець Л.М., Кашницька Л.Б., Владимирова З.В., Чавус С.П., Король-Процак М.П., Святецька О.М., Баюрак О.П., Галун Л.Г., Гац О.Г., Почапська О.Г.

Завданням колективу бухгалтерії є ведення бухгалтерського обліку надходжень  бюджетних і  спеціальних (власних) коштів, мате­ріальних цінностей,  а також  раціональне їх використання для забезпечення якісного та безперебійного навчального і наукового процесів та господарської діяльності Університету.

З метою охоплення обліком всіх спектрів фінансово-господарської діяльності Університету, штат бухгалтерії умовно  поділено на відділи:

  • розрахунковий – з нарахування заробітної плати, допомоги по листках непрацездатності;
  • стипендіальний – з нарахування стипендій, допомоги студентам-сиротам, компенсацій постраждалим від аварії на ЧАЕС;
  • матеріальний –  для  обліку основних фондів та матеріальних цінностей;
  • фінансовий  –   для обліку розрахункових операцій та зобов’язань (плати за навчання студентів, інтернів, слухачів курсів підвищення кваліфікації, плати за проживання в гуртожитках, орендної плати, розрахунків з організаціями, з підзвітними особами, тощо).

Кінцевим результатом роботи кожного відділу є відображення за регістрами бухгалтерського обліку усіх проведених Університетом фінансово-господарських операцій.

Всі  ділянки бухгалтерського обліку комп'ютеризовано. Бухгалтерія забезпечена законодавчою базою “Гросбух”, яка дозволяє оперативно вносити зміни у веденні бухгалтерського обліку та в розрахунки з бюджетом. Оновлення бази здійснюється кожні десять днів.

Бухгалтерія активно користується Інтернетом для пошуку потрібних законодавчих актів про внесені зміни у податковому та фінансовому обліку.