|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Приймальна комісія

Інформація для абітурієнтів

 
Навчання у Львівському національному медичному університеті
 імені Данила Галицького – одному з найпрестижніших навчальних закладів України – може стати для вас, дорогі абітурієнти, цікавою і неповторною дорогою до омріяного фаху!
 


 
 

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького

у 2019 році проводить прийом на перший курс для здобуття ступеня магістра медичного та фармацевтичного
спрямувань за напрямом підготовки
 22 “Охорона здоров’я” за спеціальностями:

 

Спеціальність 

Конкурсні предмети 

Мінімальні значення кількості балів з вступних випробувань, з яким вступник допускається до участі у конкурсі

  221 Стоматологія

222 Медицина

228 Педіатрія 

Українська мова та література

100

Хімія або Біологія

150

Фізика або Математика 

150

226 Фармація, промислова фармація (денна та заочна форма) *

Українська мова та література

100

*Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної освіти не може бути менше 130 балів (п.10 р.VII “УМОВ прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році”)

Хімія або Біологія

100

Фізика або Математика 

100

 
Відповідно до “УМОВ прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році”, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 11 жовтня 2018 року № 1096 «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2019 році».


 

ЦИФРИ І ФАКТИ  

     
 232 роки 
славетної історії
6 факультетів
 і Медичний коледж 
6205  студентів
 1595 інтернів 
 20 000 осіб - річний контингент
по Університету 
    
     
 1137  іноземних студентів
з 47 країн світу
1350 науково-педагогічних
працівників
  167 докторів 
720 кандидатів наук (887)
 134 професори
403 доценти (537) 
    
     
 11521 курсантів155 відділень клінічних баз
у 50 лікувально-профілактичних
закладах Львова, Луцька, 
Рівного, Трускавця
14 навчальних корпусівгуртожитків    

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького – це сучасний багатопрофільний навчальний заклад ІV рівня акредитації, який об’єднує 6 факультетів і Медичний коледж, 78 кафедр, Стоматологічний медичний центр, навчально-виробничу аптеку, навчальний імітаційний центр, декілька науково-дослідних лабораторій і центрів, Наукову та студентську бібліотеки, ботанічний сад, 14 навчальних корпусів, 9 гуртожитків, комплекс студентського харчування, спортивно-оздоровчий табір «Медик» тощо.

●  У стінах Університету навчається понад 6 тисяч студентів, з яких більше 400 – у Медичному коледжі. Річний контингент по Університету складає близько 20 000 осіб.

●  За кількістю іноземних студентів Університет є одним із лідерів серед вищих медичних навчальних закладів України, що свідчить про його високий авторитет на світовому ринку освітніх послуг. Нині в стінах Університету проходять підготовку 1137 іноземних громадян з 47 країн Європи, Азії, Африки та Америки, з яких більше 80 відсотків навчаються англійською мовою.

●  Висококваліфікований професорсько-викладацький колектив спрямовує свою діяльність на забезпечення високої якості освіти. В Університеті працюють 1350 науково-педагогічних працівників, з яких 167 докторів наук і 720 кандидатів наук, у тому числі 134 професори і 403 доценти.

●  Серед професорсько-викладацького складу ЛНМУ – 4 академіки та члени-кореспонденти Національної академії наук України та Національної академії медичних наук України, 21 академік та член-кореспондент громадських академій, 7 лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки, 11 Заслужених діячів науки і техніки, 5 Заслужених працівників освіти, 1 Заслужений працівник фізичної культури та спорту, 20 Заслужених лікарів України.

●  За показниками діяльності наш Університет посідає провідні позиції у рейтингах вищих навчальних закладів України. У 2017 р. Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького посів 1-шє місце у ТОП-10 кращих медичних навчальних закладів України згідно з консолідованим рейтингом вищих навчальних закладів України інформаційного ресурсу «Освіта.ua». У 2016 р. за міжнародним рейтингом Webometrix, який аналізує показники близько 22 тисяч вишів з усього світу, ЛНМУ імені Данила Галицького посів перше місце серед віт­чиз­няних медичних ВНЗ і 16 місце – серед усіх ВНЗ України.

●  За підсумками міжнародного рейтингу Webometrics, Національного консолідованого рейтингу вишів України 2016 р. МОН України;  Галузевого рейтингу ВНЗ МОЗ України та Рейтингу наукометричної бази даних SciVerse Scopus ЛНМУ імені Данила Галицького, як і в попередні роки, посідає лідерські позиції серед вищих медичних навчальних закладів України.

●  За даними інформаційної системи «Конкурс», Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького очолив ТОП-5 найкращих медичних університетів за прохідним балом на спеціальність «Медицина» з відривом у 4,5 бали.

●  Щороку Університет здобуває нагороди на престижних міжнародних і державних освітянських виставках та форумах. Так, на Сьомій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016» Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького був удостоєний Гран-прі «Лідер міжна­род­ної діяльності»; Золотої медалі у номінації «Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підви­щення якості освіти»; Сертифікату якості наукових публікацій (на підставі високого рейтингового показника у наукомет­рич­ній базі даних SciVerse Scopus); Диплому за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у націо­нальний освітній простір та інших відзнак.

●  На Восьмому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті-2016»  ЛНМУ імені Данила Галицького став лауреатом конкурсу І ступеня та нагороджений Дипломом у номінації «Інновації з інтенсифікації міжнародного співробітництва у сфері освіти, науки, культури», а також Дипломом «За активну участь в інноваційній освітній діяльності». У рамках Форуму під час Національного виставкового конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» у номінації «Електронний освітній ресурс» Університет нагороджений Відзнакою за електронний освітній ресурс «Д362 Державний формуляр лікарських засобів».

●  За високі успіхи в навчанні, науковій та громадській роботі кращим студентам призначаються Академічні стипендії: стипендії Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, стипендія імені Миколи Амосова.

●  В Університеті ефективно впроваджуються новітні технології навчання. Нещодавно створено університетський Навчальний імітаційний центр практичної підготовки здобувачів освіти, для якого закуплене дороговартісне обладнання; продовжують свою діяльність 5 факультетських міжкафедральних навчально-тренінгових симуляційних класів практичної підготовки; працюють фантомні класи на кафедрах, оновлено муляжі, поповнюються музейні експонати. Для забезпечення навчальної, наукової, лікувальної діяльності Університету сучасними інформаційними технологіями, кафедри Університету обладнані 807 сучасними комп’ютерами та 96 мультимедійними проекторами.

●  У дев'яти гуртожитках Університету може розміститися близько 3500 осіб. Тут створені всі умови для навчання (є читальні, комп'ютерні зали), побуту (при гуртожитках працюють їдальні, кафе, майстерня з пошиття і ремонту одягу та взуття, перукарня, пральня) та відпочинку (є спортивні кімнати). Загальна площа території Університетського містечка становить понад 10 гектарів. Для всіх бажаючих працює  комплекс студентського харчування.

●  В Університеті створено всі умови для гармонійного розвитку молодої особистості. Тут ви зможете не лише здобувати знання і вміння з обраного фаху, але і займатися спортом, художньою самодіяльністю, бути постійно у вирі життя. 

 
 
------------------------- 

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів №143 від 25.03.2015 р. з 01.09.2015 р. у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відкривається кафедра медицини катастроф та військової медицини для підготовки медиків – офіцерів запасу. 

Увага!

Заяви, скарги, пропозиції щодо здійснення зарахування до Вищого навчального закладу надавати до Управління контролю державних органів та закладів сфери освіти і науки
Тел.: 044 229 46 84; 044 229 46 98
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

03035, м. Київ, вул. Петрозаводська, 2-А