|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Про Університет / Підрозділи / Спортивно-оздоровчий табір "Медик"

Спортивно-оздоровчий табір "Медик"

Електронна адреса Друкувати PDF

АДРЕСА
44000, Волинська обл.,
смт. Шацьк, спортивно-оздоровчий табір “Медик”
тел. +380 (0335) 525560,
+380 (032) 2757702, 2767803, 2786420, 2757703

 


ГОЛОВА ТАБІРНОЇ РАДИ
Магльований Анатолій Васильович - проректор з науково-педагогічної роботи, доктор біологічних наук, професор, заслужений професор ЛНМУ ім. Данила Галицького, академік академії наук Вищої освіти України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, професор кафедри фізичного виховання і спортивної медицини.


ДИРЕКТОР ТАБОРУ
Левчук Федір Микитович

Студентський спортивно-оздоровчий табір «Медик» (СОТ «Медик») був заснований у 1972 році. Роком офіційного відкриття став 1974 р., коли табір прийняв перших відпочиваючих.

Табір розташований у чудовому сосновому лісі на березі одного з найчарівніших Шацьких озер – озері Пісочному. Влітку, з червня до серпня, тут можуть чудово провести час і відновити своє здоров’я понад 1000 відпочиваючих.

СОТ “Медик” займає 3,50 га площі Шацького національного заповідника. 30 грудня 1997 року, згідно з рішенням Шацької районної ради, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького отримав “Державний акт на право постійного користування землею”.

Студенти і викладачі Університету мають змогу відпочивати у 16 дерев’яних будиночках по 4 кімнати в кожному або у триповерховому цегляному спальному корпусі на 84 місця з вигодами у дво- і тримісних номерах.

У таборі є цілий комплекс спортивних майданчиків, де проводять оздоровчо-фізкультурні та навчально-тренувальні заняття відпочиваючі, а також тренуються студенти-спортсмени збірних команд Університету з різних видів спорту. Тут створено всі умови для любителів міні-футболу, баскетболу, волейболу, тенісу, настільного тенісу, шахів, бадмінтону, плавання, веслування на човнах, ходіння по озеру на катамаранах, рибалки, окремих видів легкої атлетики тощо. У таборі працюють досвідчені фахівці, викладачі кафедри фізичного виховання і здоров’я з курсом ЛФК і СМ, які виконують роботу інструкторів з фізичної культури та спорту і рятівників. Інструктори проводять різноманітні оздоровчо-фізкультурні та спортивно-масові заходи, змагання, конкурси, дискотеки.

В таборі є свої добрі традиції. Кожен день у таборі розпочинається з підняття Державного Прапора України та виконання національного Гімну. Щозміни проводиться веселий “День Нептуна”, а традиційний легкоатлетичний крос 24 серпня присвячується Дню Незалежності України.

Улітку в таборі працює їдальня, яка одночасно може обслужити і надати якісну їжу 250 відпочиваючим. Їдальню обслуговують висококваліфіковані шеф-кухар і кухарі, працівники комплексу харчоблоків Університету. У таборі зроблено якісну перебудову душових кімнат, встановлено пірс та сучасне освітлення.

СОТ  “Медик” має свою станцію човнів та катамаранів, зручний озерний пірс для прогулянок, рибалки та відпочинку. До послуг відпочиваючих – табірний радіовузол, завдяки якому можна прослухати новини та оголошення, а також насолоджуватись легкою музикою, народними піснями. На території розташовано дві автомобільні стоянки, що спроможні за зміну одночасно прийняти близько 80 автомобілів відпочиваючих. Загалом у таборі впродовж року постійно працює 8 штатних працівників, а влітку – близько 40 осіб обслуговуючого персоналу.

Влітку спортивно-оздоровчий табір “Медик” у кожну з п’яти діючих змін приймає понад 200 осіб, серед яких студенти, магістри, аспіранти, клінічні ординатори та представники професорсько-викладацького складу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, а також відпочиваючі з інших організацій і установ Львова та Львівщини.